Adidas Superstar – uniwersalne buty sportowe!

buty-adidas-superstar

Marka Adidas dysponuje różnorodnym asortymentem. Wśród modeli butów sportowych możesz znaleźć idealny model dla Ciebie. Jednym z nich są Adidasy Superstar. Zobacz, dlaczego warto kupić właśnie ten konkretny typ i z jakimi stylizacjami łączyć buty!

Ewenement butów Adidas Superstar

Obuwie sportowe Adidas Superstar swoje początki lokuje już w latach 70-tych. Model pierwotnie został stworzony dla fanów muzyki elektronicznej i pop, a także zwolenników koszykarskiej gry amerykańsko-kanadyjskiej ligi NBA. Mimo upływu lat, obuwie to nie stało się przeżytkiem, ale w odnowionej i unowocześnionej wersji zyskało na jeszcze większej popularności. Wyróżnia się:

  • Adidasy Superstar Foundation B23641
  • Adidasy Superstar J Foundation B23642 (czarne)
  • Adidasy Superstar II G17068 (białe z czarnymi paskami)
  • Adidasy Superstar Up W M19512 (model wysoki)

Każdy z tych modeli z niepodważalną oryginalnością możesz nabyć w sportowym sklepie internetowym E-SPORTING.

Czarno-biała klasyka

Jednym z modeli Adidasów Superstar są buty niskie z czarno-białymi paskami. Dzięki minimalistycznym dodatkom wyglądają niezwykle elegancko, ale nie tracą przy tym sportowego charakteru. Biel dodaje lekkości w estetyce butów, a delikatne czarne paski podkreślają charakter i moc. Wbrew pozorom subtelność i odwaga mogą iść ze sobą w parze, a najlepszym na to przykładem są właśnie Adidasy Superstar (model: C77124).

buty adidas superstar

Jeżeli białe buty nie są dla Ciebie odpowiednim wyborem, ponieważ Twoja codzienna aktywność sprawi, że narazisz je na szybkie brudzenie się, śmiało możesz wybrać ten sam model w odwrotnej wersji kolorystycznej. Mianowicie adidasy czarne z białymi paskami. Ta jest również klasyką i idealnie łączy w sobie szyk i casual’owy charakter.

Kolorowe modele Adidasów Superstar dla odważnych

Obok klasycznych adidasów utrzymanych w czarno-białej kolorystyce można również znaleźć kolorowe odpowiedniki. Z jednej strony są to buty całościowo pokryte kolorem, a  z drugiej wykorzystujące mieszankę różnorodnych barw i odcieni. Wymienić można adidasy czerwone, miętowe, granatowe lub z nadrukiem moro, a nawet z motywem Star Wars. Taka różnorodność sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Kolorowa wersja adidasów dedykowana jest ludziom odważnym, nie bojącym się wyzwań oraz pragnącym podkreślić swoją indywidualność. Buty doskonale wpasowują się w stylizacje jednokolorowe – wówczas stanowią główny zaczepny punkt całego ubioru lub wraz z barwną odzieżą tworzą jedną różnokolorową całość.

Adidasy wysokie

Wśród modeli wysokich butów Adidas  Superstar znajdziesz i te utrzymane w bieli i czerni, i te kolorowe. Z drugiej strony możesz wybrać typ wiązania – sznurówki albo rzepy. Adidasy Superstar Up to doskonały wybór na chłodniejsze dni i/lub jesień. Świetnie prezentują się zarówno do krótkich, jak i długich spodni. Dobrze sprawdzają się u osób ceniących sobie aktywność fizyczną.

Bezpieczny dostawca

Wyżej opisane modele butów (ale i inne typy obuwia) najlepiej zamawiać od sprawdzonych dostawców, producentów i stron internetowych. To bardzo ważne podczas każdego zakupu online, a szczególnie w przypadku markowych butów. Nie ma nic gorszego, jak otrzymanie produktu niezgodnego z opisem na stronie lub jego imitacji. Zaufaj profesjonalnemu dostawcy, jakim jest sklep E-Sporting. W ofercie asortymentu znajdziesz autentyczne produkty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Sportowy sklep internetowy zapewnia profesjonalną obsługę i daje gwarancję udanych zakupów. Odwiedź stronę sklepu i wybierz najlepszy model butów, który będzie odwzorowaniem Twojej osobowości!