Kariera

SPORTING jest wiodącą firmą i dystrybutorem obuwia sportowego i odzieży globalnie rozpoznawalnych marek takich, jak: adidas, Nike, Reebok, Puma, New Balance, Vans, Converse, Ecco, Crocs, Kappa, Merrell, Rider, Cat i wiele innych. SPORTING kreując nową rzeczywistość i wyznaczając aktualne trendy jest liderem rynku w branży modowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku: SPRZEDAWCA.

STANOWISKO: Sprzedawca w sklepie SPORTING
MIEJSCE PRACY: Wałbrzych

OPIS STANOWISKA:
•Zwiększanie wyników sprzedaży w sklepie
•Zapewnianie wysokiej klasy obsługi klienta
•Rozliczanie stanu kasy
•Dbanie o ekspozycję towaru
•Przyjmowanie reklamacji i zwrotów

WYMAGANIA:
•Wykształcenie min. średnie
•Doskonała znajomość branży modowej i aktualnych trendów
•Znajomość języka angielskiego będzie atutem
•Umiejętność obsługi pakietu MS Office

WYMAGANE KOMPETENCJE:
•Zorientowanie na klienta
•Umiejętność pracy w zespole
•Wysokie umiejętności komunikacyjne
•Zdolności negocjacyjne

OFERUJEMY:
•Interesującą oraz pełną wyzwań pracę
•Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
•Swobodę pracy i samodzielność
•Pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV pod adresem E-mail: praca.sporting@o2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Buty i obuwie sportowe