Kultowe buty Adidas Stan Smith.

buty adidas stan smith

Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak dbać o własne zdrowie i jak mieć piękną sylwetkę? Droga ku obu tym celom wiedzie poprzez aktywność fizyczną. Liczba osób, która wie, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa aktywny tryb życia, systematycznie wzrasta. Wśród Polaków od pewnego czasu szczególnie popularne stało się bieganie, przybywa także osób, które grają w tenisa. Sport ten wymaga nie tylko zakupu dobrej rakiety, bardzo ważne jest także wybranie odpowiednich butów.

Dlaczego buty w tenisie są ważne?

W czasie gry w tenisa spędzamy czas bardzo intensywnie, odbijając piłeczkę rakietą. Na pewno nie jest to sport statyczny – wymaga biegania po korcie. Dlatego w przypadku osób, które zamierzają grać w tenisa, tak bardzo ważne są odpowiednio dobrane buty tenisowe. Muszą mieć one przede wszystkim bardzo dobrą przyczepność. Dzięki tak dobranemu obuwiu ryzyko powstania bolesnego urazu zmniejsza się, a gra jest przyjemna i komfortowa. Buty do tenisa oferują sklepy stacjonarne, ale ich sprzedaż prowadzi także sklep z markowym obuwiem sportowym e-sporting.pl. W sklepie tym możemy zakupić między innymi produkowane przez popularną markę Adidas buty Stan Smith… i to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Jakie są dzieje powstania firmy?

Historia marki rozpoczyna się w roku 1924 od dwóch braci – Adolfa i Rudolfa Dasslerów. Przez pierwsze lata po uruchomieniu fabryki bracia produkowali głównie buty dla Wehrmachtu. W roku 1936 z obuwia wyprodukowanego przez braci korzystała reprezentacja Niemiec i Stanów Zjednoczonych na odbywających się w Berlinie Letnich Igrzyskach Olimpijskich. Po zakończeniu II wojny światowej, w 1948 roku, firma została podzielona na dwie spółki. Obecnie przedsiębiorstwo produkuje nie tylko buty sportowe, ale także ubrania i akcesoria sportowe. W butach firmy Adidas występował między innymi jeden z najsłynniejszych bramkarzy niemieckich, Franz Beckenbauer. Główna siedziba firmy mieści się w Bawarii, w miejscowości Herzogenaurach. Słynne logo firmy po raz pierwszy zostało użyte w roku 1949.

Czym wyróżniają się buty Stan Smith?

Buty Stan Smith, które oferuje klientom firma Adidas, to buty o najwyższej jakości. Do ich produkcji używana jest tylko naturalna skóra, są więc idealne dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę. Firma zadbała także o wykonaną z wysokiego gatunku materiału wyściółkę. Mimo że jest to materiał syntetyczny, to jednak jest on z tak wysokiego gatunku, że stopa nawet po kilku godzinach nie poci się i pozostaje sucha. Dodatkowo buty posiadają podeszwę, która amortyzuje każdy wstrząs. Nawet po kilu godzinach spędzonych na korcie nie odczujemy żadnych dolegliwości bólowych. Buty Stan Smith są tak wygodne, że wśród ich użytkowników nie brakuje także osób, które używają ich jako obuwia miejskiego. Zakładając buty Stan Smith firmy Adidas, możemy przejść wiele kilometrów, nie uskarżając się na bóle pleców i stóp, nie grożą nam także otarcia i pęcherze. Buty Stan Smith na pewno zasługują na to, aby je kupić.

wygodne męskie buty adidas stan smith

Dlaczego warto grać w tenisa?

Tenis jest dyscypliną sportową, która wpływa na harmonijny rozwój całego ciała, dba o kondycję i koordynację ruchową. Poprawia koncentrację, a jeśli gramy na korcie ziemnym, dotlenia także mózg. Coraz rzadziej kojarzy się nam z drogimi strojami i ze sportem dla elit. Osób, które podjęły się gry w tenisa, przybywa. Nie brakuje wśród nich także dzieci i osób starszych. Wszyscy bez wyjątku muszą jednak pamiętać, że ta dyscyplina sportowa dostarczy wiele satysfakcji pod warunkiem, że zaopatrzymy się w odpowiednie obuwie do gry.

Buty Adidas Stan Smith kupisz w sklepie internetowym e-sporting.pl: http://e-sporting.pl/produkty/pl/kolekcje/buty-adidas-stan-smith,39,6718.