Reebok

Historia butów Reebok

W 1885 roku powstała w Wielkiej Brytanii firma „J.W. Foster & synowie”, która ręcznie produkowała buty z kolcami do biegania. Wnukowie Fostera w 1958 roku założyli konkurencyjną firmę początkowo nazywającą się Merkury Sports, później została zmieniona na Reebok. Nazwa pochodzi od południowoafrykańskiego gatunku antylopy – ridboka szarego. Marka zaczęła być coraz bardziej popularna wraz z narastającą modą na aerobik. Reebok zaprojektował linie obuwia specjalnie dla kobiet.

logo reebok

 

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku Reebok przestał być kojarzone jedynie z tworzeniem linii dla kobiet i do aerobiku. Zaczął tworzyć ubrania i buty sportowe dla takich sportów jak piłka nożna, baseball, lekkoatletyka, golf. Do reklam zapraszał sportowców osiągających najlepsze wyniki w swojej dyscyplinie.

Gwiazdy i celebryci marki Reebok – oni kochają buty

W 2000 roku Reebok podjął współpracę z National Football League, a w następnym roku z NBA. Od 2002 roku firma skupiła się na tworzeniu mody ulicznej. Reklamy marki łączyły sport, muzykę i modę w jedną całość i była skierowana głównie do młodzieży.

reebok celebryci

W akcje promocyjne zostali włączeni najwięksi idole nastolatków, muzycy: Jay- Z oraz 50 Cent, sportowcy: Iker Casillas,Yao Ming; Kelly Holmes, Allen Iverson, Donovan McNabb, Curt Schilling,Stevie Williams, oraz aktorzy i celebryci: Lucy Liu, Christina Ricci, John Leguizamo. Powstały wtedy kolekcje „S. Carter Collection by Rbk” oraz „G-Unit Collection by Rbk”, a punktem honoru młodego człowieka było posiadanie butów Reebok.

Odzież marki Reebok

W 2004 roku Reebok rozpoczął wytwarzanie odzieży i sprzętu sportowego do hokeja. Podpisano wówczas umowę z ligą hokeja NHL. 31 stycznia 2006 roku marka Reebok został oficjalnie przejęta przez jednego ze swoich największych konkurentów – koncern Adidas AG. Modele butów firmy Reebok w dużym stopniu różnią się od modeli innych marek. Firma zaczynała od produkcji butów do aerobiku, więc te buty są bardzo leciutkie i idealne dla kobiet. Są zrobione w tak precyzyjny sposób, że się czuć ich na stopie a jednocześnie dobrze wyglądają.

Reebok, bo o nim mowa to jedna z tych firm sportowych, która rozwijała się niezwykle szybkim tempie i ciągle zaskakuje nas coraz to nowymi i bardziej kolorowymi modelami butów i ubrań. To właśnie Reebok tworzy modę i jest inspiracją dla innych firm, które mogą się wiele od niego nauczyć.

Reebok to również odzież sportowa najwyższej jakości

Marka Reebok tworzy ubrania i buty w stylu mody ulicznej, która jest bardzo lubiana przez dzisiejszą młodzież. Wiele gwiazd zakłada je na różne gale i przyjęcia, ponieważ są bardzo subtelne i nie są wyzywające, a w połączeniu z sukienką lub koszulą tworzą fantastyczny duet. Możesz wyglądać wtedy jednocześnie elegancko, ale i na luzie.

reebok sport

Znana celebrytka Paulina Sykut bardzo często wykorzystuje ten patent i dzięki temu lśni na salonach i jest podziwiana przez otoczenie. Buty Reebok można nosić na co dzień, ale są to głównie buty do ćwiczeń. Nie zapominają o tym również nasze polskie gwiazdy, które chętnie uprawiają sport właśnie w butach Reebok i są z nich bardzo zadowolone. Gwiazdy muszą zawsze wyglądać perfekcyjnie, a buty tej marki im na to pozwolą, bo nie dość że wyglądają fantastycznie to są wygodne i idealne do ćwiczeń.

Cenione modele butów Reebok

Jednym z najbardziej lubianych i cenionych modeli są buty Reebok EasyTone. EasyTone pomysł Reeboka, stworzony, by uprzyjemnić kobietom życie. Przełomowa technologia i nowoczesny design, to tylko niektóre cechy tych rewolucyjnych butów. EasyTone to genialne buty, które przy każdym kroku wzmacniają najważniejsze mięśnie nóg i pośladków oraz je modelują, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie podkładki balansującej, wbudowanej w podeszwę buta. Testy laboratoryjne przeprowadzone przez niezależną jednostkę uniwersytecką dowiodły, że noszenie butów Reebok EasyTone generuje o 28% większą aktywację mięśni pośladków niż noszenie zwykłych butów sportowych. Czy to nie są buty idealne ? Oczywiście, że tak! Kobiety je po prostu uwielbiają, dzięki temu że są wygodne, dobrze wyglądają i co najważniejsze sprawiają ze one będą wyglądać i czuć się lepiej.

Reebok to firma która tworzy buty z idealną precyzją, dlatego te genialne buty są po prostu dla każdego. Buty te są wykonane ze znakomitego materiały, który sprawia, że skóra się nie poci.

Najpopularniejsze modele butów Reebok w tym sezonie

Najbardziej znanymi i modnymi modelami są EX-O-FIT oraz CL L THR. Są one aktualnie numerem 1 wśród młodzieży. Pomimo ich sportowego fasonu, krój jest niezwykle modny i stylowy, a zadbali o to najlepsi projektanci. Wysokie buty Reebook preferują osoby ubierające się w sportowe i luźne ubrania, natomiast niskie są wybierane przez osoby ubierające się bardziej elegancko. Jednak w każdym stylu buty Reebok wyglądają fantastycznie i odnajdują się w każdym outfitcie, wiec nie trzeba się bać ryzykować i po prostu bawić się modą, a buty Reebok na pewno dopełnią każdą twoją stylizację. Są one zaprojektowane dla kobiet, które niespecjalnie lubią obcasy, a mają bardzo napięty plan dnia. Obuwie te jest wygodne sprawia, że stopa nie męczy się nawet po całym dniu chodzenia.

Buty i obuwie sportowe