Sporting OUTLET

Sklep SPORTING Słowackiego – Wałbrzych

sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych sporting sklep outlet wałbrzych

 

SPORTING Słowackiego jest jednym z trzech sklepów w Wałbrzychu. Jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy sklepem wyprzedażowym. Wszystkie ostatnie modele, jak i część nowych kolekcji obuwia sportowego znajdują się na Naszych półkach w promocyjnych cenach. Osoby lubiące polować na dobre okazje, niskie ceny i dobrej jakości rzeczy znajdą tu coś dla siebie. Często są u Nas buty których już nigdzie nie znajdziesz i masz pewność, że ostatnią parę kupiłeś właśnie Ty.

Sklep SPORTING Słowackiego w Wałbrzychu znajduje się w centrum miasta przy głównej ulicy, a pracownicy zawsze służą profesjonalną pomocą i indywidualnie podchodzą do potrzeb klienta. Mamy do zaproponowania najmodniejsze modele oraz marki butów sportowych min. w asortymencie mamy również kultowe kolekcje na stałe zakorzenione w każdej kulturze sklepów sportowych takie jak trampki Converse i Vans. Zależnie od potrzeby masz wybór obuwia klasycznego z pomiędzy różnych modeli kolorów i wzorów, treningowego do różnego rodzaju sportu min. do biegania, gry w koszykówkę, fitnessu, piłki nożnej i halowej lub do sportów górskich najlepszych marek z systemami niezawodnymi podczas sezonu zimowego oraz wycieczek po górach. Część Naszego sklepu wypełniają również buty juniorskie i dziecięce oraz w sezonie letnim niezawodne klapki i sandały firmy Crocs i Rider. Posiadamy również akcesoria, piłki i plecaki oraz markową odzież sportową w wyjątkowych promocyjnych cenach. Czekamy na Ciebie przy ulicy Słowackiego 19 od poniedziałku od 9 do 17 i w soboty od 9 do 14 w Wałbrzychu w najlepszym sklepie outletowym w okolicy. 

ZAPRASZAMY!

sklep Sporting , ul: Słowackiego 19
Wałbrzych, 58-300
tel. 074/880-14-44
email: slowackiego.sporting@gmail.com

Sklep Sporting Słowackiego czynny jest:
od poniedziałku do piątku: 9:00-17:00
w sobotę: 9:00-14:00
w niedzielę: nieczynne

Jak do nas dojechać?

Zapraszamy na wirtualny spacer po sklepie SPORTING Outlet w Wałbrzychu – 360′

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania do nas to skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz bezpośrednio do sklepu SPORTING OUTLET w Wałbrzychu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Buty i obuwie sportowe