O nas

Firma SPORTING istnieje od 1994r. i specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej obuwia i odzieży sportowej najlepszych i uznanych marek na świecie. SPORTING jest wiodącą firmą i dystrybutorem obuwia sportowego i odzieży globalnie rozpoznawalnych marek takich, jak: adidas, Nike, Reebok, Puma, New Balance, Vans, Converse, Crocs, Merrell, Cat i wiele innych. SPORTING kreując nową rzeczywistość i wyznaczając aktualne trendy jest liderem rynku w branży modowej.

 

SPORTING TO SZEROKI ASORTYMENT I NAJLEPSZE MARKI…

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak adidas, Reebok, Nike, Puma, New Balance, Converse, Vans, Crocs, Merrell i wiele innych.

Obecnie posiadamy trzy sklepy detaliczne, których asortyment spełnia oczekiwania naszych klientów. W naszych salonach sprzedaży detalicznej znajdziecie Państwo szeroki asortyment oryginalnego obuwia markowego i odzieży nie tylko sportowej. Wychodząc na przeciw naszym klientom rozwijamy stale swój asortyment i obecnie podążamy w kierunku modowym wyznaczając tym samym trendy na rynku wałbrzyskim w naszej kategorii.

W ofercie naszych sklepów znajdziecie Państwo topowe kolekcje najbardziej znanych producentów. Posiadamy obecnie największy wybór asortymentu takich kolekcji jak: Nike Air Max, adidas Originals, adidas Neo, New Balance, Vans, Crocs i inne.

W każdym sezonie staramy się, aby nasze sklepy oferowały naszym klientom wszystkie bieżące trendy modowe w atrakcyjnych cenach. Sklepy Sporting, są w stanie zapewnić swoim klientom towar najlepszej jakości w najlepszych cenach, dzięki bezpośredniej współpracy z producentami najlepszych marek w Polsce i za granicą.

 

SPORTING TO JUŻ 20 LAT NA RYNKU…

Już od ponad 20 lat istniejemy na rynku i dzięki temu, iż buty sportowe to nasza pasja, każdego dnia dostarczamy naszym klientom najlepsze markowe towary najwyższej jakości.

20 lat sporting wałbrzych

Sprzedawcy w sklepach Sporting to osoby, które posiadają olbrzymią wiedzę z zakresu oferowanych przez nas produktów, poszerzając ciągle swoją wiedzę, starają się zawsze profesjonalnie doradzić klientom w zakupach.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż osoby najbardziej wymagające i uprawiające czynnie sport w Wałbrzychu wybierają sklepy Sporting dokonując zakupu obuwia sportowego, odzieży i akcesoriów najlepszych światowych marek.

 

SPORTING TO MECENAS SPORTU I KULTURY ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ…

Sporting to nie tylko sklepy sportowe w Wałbrzychu, ale i mecenas sportu i kultury ziemi wałbrzyskiej. Od lat zajmujemy się sponsorowaniem lokalnych talentów sportowych, klubów piłkarskich i koszykarskich. Przez ponad 20 lat naszej działalności bierzemy czynnie udział w imprezach kulturalnych i sportowych, które odbywają się w Wałbrzychu. Staramy się czynnie wspierać wszystkie inicjatywy sportowe w Wałbrzychu, które wpływają pozytywnie na rozwój zdrowia i sportu, ale i wizerunku miasta Wałbrzych.

 

SPORTING TO SKLEPY DETALICZNE…

Obecnie posiadamy dwa sklepy detaliczne:

Sporting SNEAKERS, ul: Długa 2E
Wałbrzych 58-309
tel. 074 841-39-57
email: sneakers.sporting@gmail.com

Pasaż Tesco, ul: Łączyńskiego 44
Szczawno Zdrój 58-310
tel. 786-916-654
email: tesco.sporting@gmail.com

SPORTING TO SKLEP INTERNETOWY…

Sporting Wałbrzych to również sklep internetowy z markowymi butami sportowymi. Idąc z duchem czasu i wychodząc na przeciw naszym konsumentom uruchomiliśmy dodatkowy kanał sprzedaży w postaci sklepu internetowego z obuwiem markowym.

Nasz sklep znajduje się w domenie www.e-sporting.pl i oferuje markowe buty sportowe w atrakcyjnych cenach.

sklep internetowy sporting

Sklep internetowy Sporting to miejsce, gdzie nasi klienci mogą zapoznać się z naszym asortymentem i nie wychodząc z domu dokonać zakupu swoich wymarzonych butów. W sklepie internetowym sporting nasi klienci znajdą cały asortyment butów oferowanych w naszych sklepach detalicznych.

 

SPORTING TO ZAUFANIE KLIENTÓW…

Sklepy Sporting to również zaufanie naszych klientów. Przez ponad 20 lat działalności i funkcjonowania naszej firmy zdobyliśmy olbrzymie grono stałych klientów, których nie chcielibyśmy nigdy zwieść i każdego dnia staramy się to grono powiększać, budując zaufanie i uznanie wśród tej grupy.

Dowodem na to za całą pewnością są bardzo pozytywne opinie naszych klientów w serwisie opineo.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów detalicznych i do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego sporting na stronie: https://e-sporting.pl

Buty i obuwie sportowe