SPORTING laureatem rankingu Gazele Biznesu 2017

Z ogormną radością pragniemy poinformować, że SPORTING spółka jawna został laureatem prestiżowego rankigu Gazele Biznesu 2017 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

 

gazele biznesu sporting wałbrzych

 

 


„Z tego miejsca przesyłamy gratulacje i podziękowania dla pracowników firmy, którzy swoją codzieną pracą i pasją, zbudowali ten niewątpliwy sukces. Pragniemy również podziękować naszym klientom, którzy od 24 lat ufają naszym fachowcom i są z nami każdego roku. DZIĘKUJEMY!”

Sylwia i Wojciech Chodaniewicz
właściciele firmy


Gazele Biznesu logo

 

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

„Gazele Biznesu” to nie tylko ponad 200-stronnicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi również cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których wręczamy nagrody zwycięzcom i rozmawiamy z nimi o ich największych problemach i wyzwaniach oraz nadziejach na przyszłość.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z Gali wręczenia nagród „Gazele Biznesu”.

 

gala gazele biznesu
Gala Gazele Biznesu 2017 – źródło: www.pb.pl

 

laureaci gazele biznesu
Laureaci Gazele Biznesu 2017 – źródło: www.pb.pl

 

laureaci gazele biznesu puls biznesu
Laureaci Gazele Biznesu 2017 – źródło: www.pb.pl

 

wojciech chodaniewicz i sywia chodaniewicz sporting wałbrzych
Wojciech i Sywia Chodaniewicz, właściciele firmy Sporting  – źródło: www.pb.pl

 

Źródło: https://www.pb.pl/